Україна веде перемовини з шістьма виробниками вакцини проти COVID-19 і матиме вакцину не пізніше лютого

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Так за словами прем’єра, уряд веде перемовини з шістьма виробниками вакцини проти коронавірусу:

“Ми ведемо перемовини з шістьма виробниками вакцини, які сьогодні мають дві стадії клінічних досліджень, проводять третю, реєструються в інших країнах і в Всесвітній організації охорони здоров’я, як офіційна і легалізована вакцина” 

Він повідомляє, що практично з усіма було підписано non-disclosure agreement, що означає, що учасники перемовин не мають права розголошувати якісь подробиці, назви, або параметри. Єдине, що може повідомити Шмигаль – вакцини вже проходять дослідження та реєструються у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Крім цього Україна є учасником всесвітньої ініціативи COVAX, і зверталась до тих партнерів, з якими веде перемовини, наполягаючи, що має отримати вакцину якомога раніше:

“Наразі можу стверджувати, що ці перемовини дали всій результат – Україна буде мати вакцину не пізніше лютого. На сьогодні є змога обирати з трьох вакцин, і скорше за все, в перших партіях ми будемо мати якраз три різні вакцини. Всі вони однозначно будуть ліцензовані в Україні, однозначно будуть  схвалені ВООЗ і в інших країнах. Тобто, це будуть вакцини з підтвердженим відсотком ефективності”, – повідомив прем’єр. 

Також Денис Шмигаль повідомив, що українці зможуть зробити щеплення на комерційній основі як тільки вакцини будуть офіційно ліцензовані в Україні. За словами прем’єра, комерційні установи ведуть паралельні перемовини з виробниками.

Читайте також: З 25 січня Україна вийде з “карантину зимових канікул”: Денис Шмигаль

Сообщение Україна веде перемовини з шістьма виробниками вакцини проти COVID-19 і матиме вакцину не пізніше лютого появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ukraina-vede-peremovini-z-shistma-virobnikami-vakcini-proti-covid-19-i-matime-vakcinu-ne-piznishe-ljutogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top