Українців просять підписати петицію щодо нагородження офіцерів, які проводили спецоперацію по вагнерівцям

В Україні планувалася блискуча спецоперація із затримання російських терористів із так званої ПВК «Вагнер». Це був результат розробки українських спецпризначенців і доводить їх вміння працювати на рівні з найдосвідченішими розвідками світу. Ці люди провели величезну роботу. І не їхня вина, що операцію було зірвано. Навіть якщо у них вкрали перемогу — вони мають бути справедливо нагороджені. Для цього було зареєстровано петицію, яку українців просять підписати.

Об’єднання ГО «Республіка. Брати по Зброї»  виклало на сайті президента петицію з вимогою нагородити причетних до планування і підготовки спецоперації, яка мала привести до затримання злочинців, які вбивали наших воїнів і мирних громадян на Донбасі у складі російсько-окупаційних військ — найвищими державними нагородами, зокрема, колишнього голову ГУР МОУ Василя Бурбу та першого заступника голови СБУ Руслана Баранецького.

Петицію зареєстрували 19 листопада і за чотири дні вона набрала вже майже третину потрібних для розгляду голосів.

Підписати петицію можна за посиланням.

Читайте також: Запорізькі учні можуть знову припинити навчання

Источник: https://forpost.media/novosti/ukraintsiv-prosiat-pidpysaty-petytsiiu-shchodo-nahorodzhennia-ofitseriv-iaki-provodyly-spetsoperatsiiu-po-vahnerivtsiam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top