Українські матусі більше не отримуватимуть пакунок малюка

Вже з 1 вересня породіллі не отримуватимуть бебі-бокси. На таке рішення зважилися в уряді через те, що останнім часом в країні виник дефіцит таких пакунків та наповнення для них, і молоді матусі занадто довго чекали на отримання цього виду допомоги від держави.

З пустими руками мам не залишать. На новонароджену дитину, замість бебі-бокса, виділятимуть одноразову допомогу у сумі 5 тисяч гривень. Витратити ці кошти можна буде лише у певних магазинах і лише на певну категорію товарів: підгузки, пелюшки, простирадла, дитячу «косметику», тощо.

Гроші отримуватимуть на спеціальну банківську картку, на поточний рахунок «ПриватБанку». І право на таку допомогу мають як громадяни України, так і ті, хто його немає, але на законних підставах мешкає на території нашої держави.

Видадуть цю допомогу у розміри 5 тисяч грн і тим, хто у 2020 році так і не отримав бебі-бокс. Звертатися по компенсацію матусі можуть протягом 12 місяців з моменту народження дитини.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ukrainski-matusi-bilshe-ne-otrimuvatimut-pakunok-maljuka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukrainski-matusi-bilshe-ne-otrimuvatimut-pakunok-maljuka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top