Україна опинилася в «позиційній» війні: названі ризики

Тривала позиційна війна, про яку вчора заговорив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, має певні ризики для української сторони.

Про це майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман розповів в коментарі РБК-Україна, передає Акцент.

За словами Залужного, найбільший ризик позиційної війни на виснаження полягає в тому, що вона може затягтися на роки та втомити українську державу.

«Журналіст Time Саймон Шустер вже написав, як особи з оточення Володимира Зеленського кажуть, що сидячи в окопі війну не виграєш. Це правда. Однак, щоб наступати, потрібні сили, військові не проти, але як це робити? Деякі «стратеги» розповідали, що потрібно в 3-5 разів більше людей», — пояснив Гетьман.

Він зауважив, що така перевага особового складу не є обов’язковою, проте, за його словами, точно не має бути у 3-5 разів менше людей.

«Як можна наступати взводом на позиції батальйону? Можна, якщо артилерія зрівняла батальйон із землею, але в нас обмежена кількість снарядів. Можна, якщо розбити з повітря всі укріплення, але у нас немає літаків», — пояснив Гетьман.

За його словами, тривала позиційна війна може не дуже добре закінчитися для України.

«Росія накопичить сили та підготується до нових атак. Вона не збирається цю війну програвати й зупинятися на захоплених територіях. Зараз ресурси виснажені, потрібен час, щоб їх відновити. І, швидше за все, цей час вона отримає, якщо ми не отримаємо більше озброєнь», — додав експерт. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Запорізькій ОВА розповіли, чи є атаки критичної інфраструктури напередодні холодів Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ukrayina-opinilasya-v-pozitsijnij-vijni-nazvani-riziki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top