Уряд посилив вимоги до туроператорів

Кабінет міністрів схвалив зміни до ліцензійних умов туроператорської діяльності. Згідно зі змінами, для отримання ліцензії туроператор повинен забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи. У разі виплати відшкодування туристам туроператор повинен відновити суму фінансової гарантії на наступний робочий день.

У штаті туроператора повинно налічуватися не менше 30% працівників, які мають стаж роботи в сфері туризму не менше трьох років або вищу освіту в сфері туризму.

Туроператор, що надає послугу, пов’язану з перевезенням туристів повинен за 8 і за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його відправлення. У разі затримки рейсу на більш ніж 4 години, туроператор повинен розмістити інформацію про це на власному веб-сайті, а також проінформувати по електронній пошті в орган ліцензування — Мінекономрозвитку.

Туроператори на власному веб-сайті повинні надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють — найменування фізичної або юридичної особи, термін дії агентського договору, реквізити особи, яка надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про діючі договори на туристичне обслуговування, укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування

Недотримання будь-якого з цих вимог може спричинити за собою анулювання ліцензії туроператора.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/uryad-posiliv-vimogi-do-turoperatoriv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top