В аграрних вузах України пройшов перший етап освітнього проекту «Агро 2019»

В аграрних вузах України пройшов перший етап освітнього проекту «Агро 2019»

23 листопада в провідних аграрних вузах України пройшов перший етап освітнього проекту «Агро 2019». Його вдруге проводить благодійний фонд Бориса Колесникова для цілеспрямованої молоді, яка прагне впроваджувати свої стартапи і розвивати власний бізнес у сфері сільського господарства.

Цього року до конкурсу приєдналися 1 700 студентів з 34 навчальних закладів країни. У тому числі – і з Таврійського державного агротехнологічного університету, розташованого у Мелітополі Запорізької області. В рамках першого етапу вони пройшли тестування з профільних предметів і виконали творче завдання. Результати відбіркового туру стануть відомі через тиждень.

Студенти з найвищою кількістю балів пройдуть у фінал. У середині грудня вони презентують власні розробки членам журі проекту. Президент благодійного фонду Борис Колесніков побажав конкурсантам удачі та зазначив, що за молодими і талановитими аграріями, тваринниками та фермерами — майбутнє сільськогосподарської галузі України.

Викладачі та керівники вишів-учасників відзначають, що їхні студенти з задоволенням беруть участь в проекті, згадують пройдений матеріал і визначаються, з яким доробком прийдуть до фіналу. Минулого року в конкурсі «Агро» взяли участь 1 500 студентів з 20 аграрних вузів країни. Тридцять конкурсантів стали переможцями проекту і відвідали міжнародну сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018 в італійській Вероні. Цьогоріч на 30 переможців очікує поїздка на провідний галузевий форум SIMA 2019, який пройде у Парижі.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-agrarnih-vuzah-ukrayini-projshov-pershij-etap-osvitnogo-proektu-agro-2019/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top