В МОЗ закликають українців не виїжджати за кордон та обережно вживати антибіотики

Так головний санепідем лікар країни Віктор Ляшко, закликає українців не виїжджати у ті країни, де був зафіксований новий штам коронавірусу. В першу чергу у Великобританію:

“Мі радимо усім по можливості утриматися від необов’язкових поїздок у Великобританію, а також із неї на територію України. Також, якщо є можливість, утриматись від поїздок до Данії, Нідерландів та Австралії, де вже зафіксували випадки циркулювання цієї мутації”, – повідомив Ляшко.

Заборону на в’їзд із цих країн поки що не вводять, але попереджають, що ті, хто будуть перетинати кордон, обов’язково повинні мати при собі негативний ПЦР-тест, зроблений не менш як за 48 годин до вильоту, або відправлятись на двотижневу самоізоляцію.

Тим часом голова МОЗ Максим Степанов, закликав українців більш обдумано ставитися до самолікування. На його думку, вживання антибіотиків, особливо безконтрольне, негативно позначається на лікуванні. Через те що був виявлений новий штам, в міністерстві прогнозують новий спалах закупівель антибіотиків серед українців. При цьому знову наголошують – вірус антибіотиками не лікується.

Саме з метою попередити самолікування серед українців, в квітні 2021 року антибіотики можна буде купити лише за електронним рецептом.

Читайте також: Коронавірус потроху збавляє темпи в Україні: за останню добу менше нових випадків

Сообщение В МОЗ закликають українців не виїжджати за кордон та обережно вживати антибіотики появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-moz-zaklikajut-ukrainciv-ne-viizhdzhati-za-kordon-ta-oberezhno-vzhivati-antibiotiki.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top