В одній із запорізьких лікарень виникла заборгованість перед медпрацівниками. Директора тимчасово відсторонили

У зв’язку з численними скаргами колективу КНП “Запорізького регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагонального центру” на незадовільну роботу адміністрації закладу, яка ймовірно призвела до заборгованості заробітної плати, голова ЗОВА ініціював перевірку закладу.

Про це повідомляється у Телеграмі очільника області Юрія Малашка.

Він провів зустріч із медпрацівниками та керівництвом фтизіопульмонологічної лікарні. Люди скаржилися на заборгованість по заробітній платі (близько 600 тис. грн) та на те, що у травні у них зменшилась зарплата. Всього у закладі працює 300 осіб.

У січні-квітні 2023 року лікарі отримували 21 213 грн, а медсестри — 13 939 грн. Зараз лікарі отримують 13 733 грн, а сестри — 9543 грн (останні викрикнули, що десь 6 500 грн).

Юрій Малашко звернувся до директора медзакладу Олександра Тищенка із запитанням, як він міг допустити таку ситуацію. На що останній відповів: “Зменшились надходження від Національної служби здоров’я Україні”. При цьому, на його зарплату це ніяк не вплинуло.

Заслухавши всіх голова ЗОВА ініціював аудиторську перевірку діяльності установи для надання правової оцінки діяльності адміністрації установи. На час перевірки Тищенка буде відсторонено від займаної посади.

Фото сайту ЗОВА

Нагадаємо, падіння рівня води в Дніпрі внаслідок руйнування російськими нацистами греблі Каховської ГЕС у червні цього року відкрило нашим очам ще одну сторінку історії Хортиці – залишки дерев’яних мостів 1944 року, які знаходились під водою 70 років.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/v-odniy-iz-zaporizkykh-likaren-vynykla-zaborhovanist-pered-medpratsivnykamy-dyrektora-tymchasovo-vidstoronyly.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top