В окупованому Мелітополі залишилась працювати лише половина медиків

Лікувальні установи Мелітополя відчувають брак персоналу та медикаментів

На сьогодні в Мелітополі залишилось працювати тільки 50 відсотків медиків. Рятувати життя містян вони змушені під тиском окупантів та за відсутності достатньої кількості медикаментів.

До початку повномасштабного вторгнення Мелітопольське територіальне медичне об’єднання обслуговувало мешканців не тільки міста, а й декількох районів. Звертались до закладу для проведення складних операцій навіть мешканці Херсонщини. Але наразі надавати допомогу в повному обсязі у лікарень немає можливості.

— Ситуація в медицині Мелітополі катастрофічна, — зазначив під час включення до національного телемарафону міський голова Іван Федоров. — 50 відсотків медиків виїхала з міста ще в перші місяці війни, бо відчули для себе та своїх рідних небезпеку. Частина лікарів лишилась і продовжує виконувати свої обов’язки, але робить це під тиском російських загарбників. Крім того, через нестачу ліків, які завозити до міста стає дедалі складніше, можливо закривати лише екстрену допомогу і те не повністю.

Іван Федоров додав, що медики також відмовляються від отримання заробітної плати у рублях, яку пропонують окупанти.

Читайте також: Скільки мешканців Запорізької області живуть без світла і газу через обстріли росіян

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение В окупованому Мелітополі залишилась працювати лише половина медиків появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-melitopoli-zalishilas-pratsyuvati-lishe-polovina-medikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top