В ОП відповіли на слова Маска про «переворот» в Україні

В ОП відповіли на слова Маска про "переворот" в Україні

Переворотів в Україні ніколи не було, проте завжди були вільні люди. Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у своєму Twitter-акаунті в неділю, 26 лютого.

Він відреагував таким чином на слова американського бізнесмена про «переворот» в Україні, під яким він мав на увазі Революцію Гідності.

«Вільні товариства впливають на держави через діалог/вибори. Поневолені товариства виходять на вулиці, щоб позбутися репресивних держав. Це база Свободи… В Україні ніколи не було переворотів, але завжди були вільні люди. Перестаньте читати російські газети», — написав Подоляк.

Зазначимо, що Ілон Маск раніше назвав Революцію Гідності «переворотом». Подібне ствердження відповідає російським пропагандистським штампам.

«Ці вибори, можливо, були сумнівними, але немає жодних сумнівів у тому, що переворот справді був», — йдеться у його відповіді на цитату професора Джона Місхаймера за 2014 рік про те, що повалення режиму «демократично обраного» президента Віктора Януковича і так званий «переворот» нібито стали «останньою краплею» глави Кремля Володимира Путіна.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/256561/v-op-vidpovili-na-slova-maska-pro-perevorot-v-ukraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top