В Оріхові продовжують жити сотні людей: йде підготовка до зими

Близько тисячі людей досі проживає у прифронтовому Оріхові. Громадяни не хочуть покидати свої домівки і готуються до зими.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на голову Запорізької ОВА Юрія Малашко.

Попри безпосередню близькість до лінії фронту, місто продовжує жити: комунальні служби працюють, а люди отримують необхідну медичну та гуманітарну допомогу. Однак, болючим для оріхів’ян залишається питання проходження осінньо-зимового періоду.

Близько 900 домогосподарств громади потребують забезпечення твердим паливом. У ЗОВА обцяють зробити поставки через волонтерів, але перш за все дрова отримають вразливі категорії населення. Також відомо, що Кабінет міністрів України розглядає можливість виділити субвенцію для закупівлі дров.

В місті залишаються здебільшого літні люди, які не хочуть покидати рідні домівки. Нас всебічно підтримують волонтери та влада — маємо достатні запаси їжі та речей першої потреби. На щастя, в Оріхові працює й пошта, тобто пенсійні та соціальні кошти виплачуються постійно, — зазначає місцева жителька.

Очільник ЗОВА закликав оріхів’ян евакуюватися до більш безпечних місць. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Де на Запорізькому напрямку ЗСУ відбили всі атаки ворога (КАРТА) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-orihovi-prodovzhuyut-zhiti-sotni-lyudej-jde-pidgotovka-do-zimi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top