В останній очній зустрічі в межах гандбольної Суперліги зустрілися два запорізьких клуби — “ЗНТУ-ЗАБ” та “ЗТР”

Після перемоги у 30-му турі над одеситами, команда Ростислава Ланевича майже гарантувала собі бронзу Суперліги, але свято зіпсував “Донбас”, який вдома здолав запоріжців і знову поставив під питання плей-офф за 3-тє місце. Перемога над “ЗТР” теоретично могла вбити двох зайців: відібравши два очки у команди Віталія Ната, “ЗНТУ-ЗАБ” знову втік би від плей-офф. Аналогічна ситуація склалася б і вгорі турнірки. “Мотор”, який має фору над “ЗТРом” у чотири гри, міг би святкувати чемпіонство заздалегідь. Це розуміли тренери і гравці, тож на трибунах не дивно було побачити гандболістів “Мотора”, котрі вболівали за молодших братів.

Початок матчу вже натякав на інтригу. Номінальні гості повели, але “ЗНТУ-ЗАБ” пручався і швидко зрівнював. На кілька хвилин кіпер “забівців” ніби зачинив свої ворота, адже не залітало нічого. Ні сильний кидок Андрія Акименка, ні спроба Олександра тІльте, ні штрафний у виконанні Олексія Ганчева. Сам домашній майданчик інколи був проти голів “ЗТР”.

Через безурожайні атаки “ЗТР” під завісу першого тайму почав допускати, здавалося б, дитячі помилки. Під час атаки Олексій Ганчев невдало віддав на Олександра Тільте і “Забівці” скористались можливістю знову підійти майже впритул — 15:16.

Другий тайм майже нічого не змінив. “ЗТР” проводив вдалі атаки, а супернику залишалося лише наздоганяти. Після 40-ї хвилини матчу була помітна втома команди Ростислава Ланевича, хлопці грали майже без замін. У “ЗТР” теж були кадрові втрати, але підсилення свого фарм-клубу приносило результат.

За десять хвилин до завершення матчу “Забівцям” стало ще важче. Шквал голів прилетів у ворота Рудольфа Бородая. Змінити ситуацію зміг лише тайм-аут, після якого команда Ростислава Ланевича на останній хвилині змогла скоротити відрив до 2-ох м’ячів — 30:28. Цього було замало, щоб здолати машину Віталія Ната, котра вже налаштована на гру з “Мотором”.

В інших іграх туру “Одеса” розібралася з “ЦСКА Київ” — 38:18, Портовик поступився “Мотору” 24:48, а “ЗТР-Буревісник” розтрощив Львівський “Політехнік” 41:16.

Наступна гра у “ЗНТУ-ЗАБу” зі своїм старшим братом “Мотором” 8-го травня, після чого запланована очна зустріч вітчизняних грандів 12-го травня.