В Шевченківському районі наркомани влаштували притон біля школи

Покинута будівля знаходиться на вулиці Чарівній, що в Шевченківському районі Запоріжжя. Поблизу — житлові будинки, кілька шкіл та дитячих майданчиків. Втім, проходити повз нього страшно навіть дорослим, не кажучи вже про дітлахів, – каже Олена Богдан. таких потенційно небезпечних будівель, де необхідне наведення порядку, у районі кілька, – каже начальник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь» Сергій Самарський. Він також живе у Шевченківському районі, тож, каже, добре знає усі його проблеми та особливості.

За словами місцевих, занедбана будівля належить одному з найбільших підприємств в районі. Люди переконані: таке сусідство неприпустиме. Адже чи не щодня бездіяльність відповідальних органів наражає дітей та дорослих на небезпеку. Тому Сергій Самарський закликає відповідальних звернути увагу на проблему з занедбаною будівлею, що вже давно стала осередком для наркоманів та безхатьків.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/narkopriton-bilja-shkoli-jak-meshkanci-shevchenkivskogo-rajonu-zaporizhzhja-strazhdajut-vid-naselnikiv-nedobudov/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=narkopriton-bilja-shkoli-jak-meshkanci-shevchenkivskogo-rajonu-zaporizhzhja-strazhdajut-vid-naselnikiv-nedobudov

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top