В Україні можуть переглянути тарифи на електроенергію, не на користь населення

На сайті Кабміну опублікована «Програма стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії Covid-19», яка спрямована на вихід з кризи через пандемію коронавірусу. Стратегія включає перегляд тарифів на електроенергію.

Зазначається, під час карантину сектор енергетики зазнав великих втрат, який пов’язаний зі зменшенням споживання електроенергії промисловістю та населенням. Ручне регулювання ринку призвело до падіння цін на ринку електроенергії і дефіциту коштів для покриття операційних втрат виробників електроенергії.

Кабмін планує врегулювати заборгованості Гарантованого покупця, переглянути тарифи для відновлювальних джерел енергії та врегулювання заборгованості між учасниками ринку. Також можливо введуть стимулюючи тарифоутворення до операторів систем розподілу електроенергії, здійснити перехід на розрахунки за газ з використання одиниць енергії.

Серед пунктів вказано: «поступовий перегляд тарифів для домогосподарств, що дозволить забезпечити фінансову стабільність на ринку».

У жовтні поточного року Міністерство електроенергії та захисту навколишнього середовища планує збільшити ціну за перші 100 кВт/годину з 0,9 до 1,68 грн.

Читайте також: За словами Ткаченка, в Україні можуть переглянути мовне питання

Сообщение В Україні можуть переглянути тарифи на електроенергію, не на користь населення появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-ukraini-mozhut-peregljanuti-tarifi-na-elektroenergiju-ne-na-korist-naselennja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top