В Україні не будуть проводити планові операції: лікарні лише для хворих з COVID-19

З понеділка, 9 листопада, українські лікарні не будуть проводити планові операції. Тепер вони перейдуть лише на лікування ургентних хворих та пацієнтів з COVID-19.

По це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко після селекторної наради у президента 9 листопада, передає “УП”.

“З понеділка всі планові операції і планові госпіталізації заборонені у наших лікарнях, лікарні приймають виключно ургентних хворих і виключно хворих з коронавірусною хворобою. Ситуація украй напружена. Ситуація вкрай напружена не тільки в Україні”-зазначив санлікар.

Віктор Ляшко повідомив, що Україна уже переходить на другий етап поширення коронавірусної хвороби.

Наразі, за його словами, треба терміново збільшити з 50 тисяч до 80 тисяч кількість ліжок, які можуть приймати хворих на коронавірус і 80% з них (тобто 60 тисяч ліжок) забезпечити киснем.

Третім етапом, за його словами, стане розгортання тимчасових шпиталів у пристосованих приміщеннях.

Він закликав усіх дотримуватись протиепідемічних норм, щоб “Україні не знадобився третій етап” і щоб зробити усе можливе, щоб “система охорони здоров’я не зазнала колапсу”.

Джерело: “Українська правда“

Сообщение В Україні не будуть проводити планові операції: лікарні лише для хворих з COVID-19 появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-ukraini-ne-budut-provoditi-planovi-operacii-likarni-lishe-dlja-hvorih-z-covid-19.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top