В Україні завтра закінчується локдаун: що зміниться

З 25 січня на території країни буде знову діяти «помаранчева» зона. Це означає, що кінотеатри зможуть працювати, але з тими обмеженнями, які діяли раніше – 50% заповнення і розсадженням в шаховому порядку.

Що ще буде працювати з 25 січня:

Чиновники відзначають про те, що обмеження можуть змінюватися локально, дивлячись по ситуації.

Музеї зможуть працювати з обмеженнями за кількістю відвідувачів на квадратну площу приміщення (1 людина на 10 «квадратних метрів»).Спортзали, фітнес-центри, басейни і працює за умови – 1 відвідувач на 20 квадратних метрів.Концерти також будуть дозволені, але за умови наповненості залу наполовину.В цей час зможуть працювати непродовольчі магазини та ринки, ТРЦ і культурні установи, ресторани і багато іншого. У супермаркетах і магазинах відкриють зони з побутовою хімією.Масові заходи можливі при умові до 20 осіб і з соціальною дистанцією.Ресторани, бари і кафе можуть працювати і приймати відвідувачів з 7:00 до 23:00. Розрахунок гостей до 22:00. Умова – дистанція між столиками від 2 метрів і за одним столиків до 4 осіб.Перевезення пасажирів в транспорті також буде здійснюватися за кількістю сидячих місць.ВНЗ будуть працювати за змішаною формою навчання, в залежності від ситуації з пандемією в кожному регіоні.

Що тимчасово залишається під забороною:

Під забороною залишаються дискотеки, клуби та інші розважальні заклади.Не можна працювати установам з послугами з розміщення, крім готелів, установ соціальної допомоги та реабілітації.Заборонені планові госпіталізації, крім певних випадків.Освітні установи не можна відвідувати групами більше 20 чоловік, не рахуючи дитсадків.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-zavtra-zakinchuietsja-lokdaun-shho-zminitsja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-zavtra-zakinchuietsja-lokdaun-shho-zminitsja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top