В Запоріжжі «Європейська Солідарність» надаватиме безоплатну юридичну допомогу пенсіонерам

Питання індексацій пенсій сьогодні залишається одним з найбільш актуальних для пенсіонерів. Українські пенсіонери є однією з найбільш незахищених верств населення нашої держави. Зі зміною влади пенсії лише зменшуються по відношення до реального прожиткового мінімуму, а пенсіонери, які не знають своїх прав, живуть усе гірше. Більше того, останні два роки найбільш незахищених людей в нашій країні ще й обкрадають, недораховуючи їм те, що вони насправді мають отримувати.

Враховуючи це, Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» оголошує про початок надання безоплатної правової допомоги пенсіонерам. Відтепер щотижня кожен пенсіонер зможе отримати безоплатну кваліфіковану правову допомогу у вирішенні питань пов’язаних із пенсією.

В Запоріжжі пенсіонерів чекають щоп’ятниці з 9:00 до 16:00 за адресою вул. Незалежної України 80а, к. 109. Звернувшись до наших юристів можна отримати:

— роз’яснення стосовно правильного порядку нарахування пенсії;
— перерахунок пенсії;
— допомогу у підготовці документів, які потрібно подати в Пенсійний фонд, аби вам перерахували пенсію до належного вам розміру;
— подальший правовий супровід.

Перші консультації відбудуться вже наступної п’ятниці, 22 жовтня. Прийом буде проводитися в порядку живої черги.

Читайте також: В Запоріжжі у водія авто, який сів за кермо напідпитку, виявили в авто зброю та наркотики

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-yevropeyska-solidarnist-nadavatyme-bezoplatnu-iurydychnu-dopomohu-pensioneram.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top