В Запоріжжі День міста святкуватимуть чотири дні

Департамент культури та туризму оголосив тендер на проведення 250 ювілею міста.

День міста, Покровський ярмарок, День визволення Запоріжжя та Військова реконструкція до 250 річчя міста проходитимуть в період з 10 по 14 жовтня. Очікувана вартість організації та проведення заходів – 3 мільйони 985 тисяч гривень.

В технічному завданні вказується, що підрядник повинен забезпечити такі показники:

Антисептичні засоби (100 штук по чотири літри);Захисні маски для організаторів і персоналу (4 тисячі штук);200 волонтерів;Написати сценарій, організувати театралізовані постановки, проводити генеральні репетиції і інше;фото- і відеозйомку, записати музику і фонограму;Оформити локації і виготовити декорації;Залучити художників і дизайнерів;Надати послуги з проживання для 15 осіб на 2 дні;Організувати роботу транспорту для перевезення тисячі учасників протягом 10 днів. Також потрібен транспорт, щоб привезти козаків, коней (10 штук) і реквізит;Бензин 3 935 літрів;Продукти харчування на 320 людей + ветерани;Оренда обласної філармонії;виступи академічного симфонічного оркестру, академічного ансамблю пісні і танцю “Запорожці”, солістів філармонії, артистів всеукраїнського масштабу;подарункові коробки у формі книги (200 штук);Повітряні кульки на паличках (тисяча штук);Смолоскипи (500 штук);Прапори (державних і Запоріжжя по 200 штук);Організувати військову реконструкцію;Оренда возів, костюмів, зброї, польової кухні та техніки;Піротехніка;Охорона всіх локацій:Матеріали для майстер-класів;Технічне забезпечення шоу.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizhzhi-den-mista-svjatkuvatimut-chotiri-dni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-zaporizhzhi-den-mista-svjatkuvatimut-chotiri-dni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top