В Запоріжжі пенсіонерку ошукали біля банківського відділення – вкрали 1500 гривень

У бабусі поганий зір, тож шахрайка, яка назвалась “Настею”, “виміняла” в старенької півтори тисячі справжніх грошей на намальовані.

Про це повідомляє запорізький блогер Андрій Лукін. Відео розмови з бабусею він виклав у себе на сторінці.

Алевтині Михайлівні 80 років. Ще восени, у жовтні, жінка прийшла до банківського відділення за пенсією. Отримавши й без того невеликі кошти, вона пішла на зупинку. Там до неї й підійшла молода дівчина. Назвалась “Настею” і запропонувала обміняти купюри малого номіналу на більш крупні – по 500 гривень. Жінка зізнається, що погано бачить, але в той момент пропозиція її чомусь не здивувала, тож вона спокійно обміняла гроші. Вже після того хотіла десь розрахуватися купюрою, на що дізналась страшну звістку – купюра фальшива! Виявилось, що всі три купюри, які “Настя” дала їй на обмін – підробка. Та ще й не дуже якісна.

В коментарях люди пропонують допомогти бабусі та бажають “Насті” штучних квітів на ті гроші, що вона ошукала стареньку.

Читайте також: Організатори Хресної ходи в Запоріжжі можуть отримати покарання за нехтування вимогами карантину

Сообщение В Запоріжжі пенсіонерку ошукали біля банківського відділення – вкрали 1500 гривень появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-pensionerku-oshukali-bilja-bankivskogo-viddilennja-vkrali-1500-griven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top