В Запоріжжі вперше проводять фестиваль «StartUp Fest»

В Запоріжжі вперше проводять фестиваль «StartUp Fest»

Від ідеї до власного бізнесу. Як пройти цей шлях, як знайти інвестора і, взагалі, – які розробки необхідні в житті сучасної людини. Відповіді на ці та інші питання можна знайти на «StartUp Fest», який в Запоріжжі проводять вперше.

Для участі в конкурсі було подано 60 заявок. Зібралися стартапери з усієї країни. Свою розробку демонстрували і учасники з Мелітополя. Вони створили систему, яка допомагає боротись з махінаціями в готельно-ресторанному бізнесі. Вже протягом року нею користуються як в Україні, так і за її межами. Чимало своїх ідей учасники втілюють за допомогою робототехніки. Тут і 3D-принтери, і знайомий вже запоріжцям робот R2-D2, розроблений дітьми, і нові проекти, що теж змагатимуться в конкурсі за вищу нагороду.

Історією успіху з учасниками та гостями фестивалю з головної сцени діляться вже досвідчені стартапери. Напрямки їх бізнес-ідей – найрізноманітніші. Так, один зі спікерів, Андрій Карпюк, займається розробкою експрес-методів діагностики безпечності продуктів харчування. Сучасні розробки учасників «StartUp Fest» — яскравий приклад того, як одна ідея може змінити уявлення про можливості людства. І такі приклади запоріжців надихають. Переможці конкурсу стартаперів отримають грошову винагороду та сертифікати на навчання. Однак головна мета фестивалю – розвиток стартап-руху і популяризація підприємницької діяльності.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizhzhi-vpershe-provodyat-festival-startup-fest/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top