В Запорізькій області знайшли та знищили 29 снарядів часів минулих війн

11 листопада група розмінування вилучила та знищила 23 гранати Ф-1 та 6 артснарядів калібру 105 мм часів минулих війн, які виявили на відкритій території на відстані 4 км від села Благовіщенка Кам’янко-Дніпровського району.

Рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже непоодинокими є випадки, коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;організувати охорону небезпечного місця;не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizkij-oblasti-znajshli-ta-znishhili-29-snarjadiv-chasiv-minulih-vijn/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-zaporizkij-oblasti-znajshli-ta-znishhili-29-snarjadiv-chasiv-minulih-vijn

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top