В Запорізькій райраді незаконно роздали комунальне майно, – депутат

На Засіданні Запорізької районної ради, яке відбулось цього тижня, депутати прийняли низку питань про передачу комунального майна без попереднього розгляду на комісіях.

Голова Запорізької районної ради від фракції «Слуга Народу» Олександр Філін виніс на пакетне голосування майже п’ятдесят питань про безоплатну передачу комунальних закладів і установ зі спільної власності громад, сіл і селищ , серед яких майно шкіл, лікарень, центрів медико-санітарної допомоги, історико-краєзнавчого музею, міжшкільних комбінатів.

При цьому жодне з цих питань не було подано на розгляд профільної комісії.

Депутат Запорізької районної ради, член  комісії з питань комунальної та спільної власності, приватизації, архітектури Сергій Інюшев з трибуни райради заявив про неприпустимість і протизаконність таких дій та закликав зняти питання з порядку денного. Фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій районній раді в повному складі проголосувала проти такого свавілля, втім більшістю голосів депутатів з інших фракцій рішення про передачу все ж таки було прийняте.

– З усіх питань, які було винесено на комісію, не обговорювалось жодне питання, – коментує Сергій Інюшев,  – На засіданні комісії навіть не було обрано секретаря, який мав би вести протокол та фіксувати рішення. Тому справжнім подивом для нас було побачити ці питання в порядку денному.

– Рішення про передачу майна громади – це важливе фінансове питання, яке підлягає ретельному опрацюванню по кожному об’єкту окремо. Такий підхід до власності може свідчити про те, що ті, хто лобіюють питання «передачі по тихому», точно відстоюють не інтереси людей, які їх обрали. Наразі ми чекаємо правової оцінки юристів. Але вже зараз можу сказати, що рішення, які були прийняті без розгляду на комісії з питань комунальної та спільної власності, є незаконними, і будь-який громадянин України може їх оскаржити в судовому порядку, – наголосив Сергій Інюшев.

Сообщение В Запорізькій райраді незаконно роздали комунальне майно, – депутат появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkij-rajradi-nezakonno-rozdali-komunalne-majno-deputat.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top