Вантажівки у Запорізькій області знищують дорогу

Автошлях вкритий ямами. Місцями асфальт» повністю продавлений.» Все це — результат проїзду селом великих вантажівок. Місцеві жителі в один голос скаржаться: дорога зникає на очах. Тріщить по швах не тільки траса, а й будинки селян. Крім зерновозів, що прямують селом в об’їзд до бердянського порту, сільською дорогою постійно рухаються вантажівки, що перевозять будівельні матеріали для ремонту автомагістралі Запоріжжя-Маріуполь.

А ще донедавна Басань могло» похвалитися не поганою дорогою, що проходить центром села і з’єднує з сусідньою Семенівкою. Найбільше обурює місцевих наявність альтернативного об’їзду. Рухаючись іншою» дорогою, вантажівки не в’їжджали б у село взагалі, а мали прямий виїзд до траси Запоріжжя-Маріуполь. Втім, об’їзна ділянка також потребує ремонту.

Проблемне питання порушувала місцева влада, пропонуючи засипати» ями на об’їзній дорозі щебенем з місцевого кар’єру і пустити цим автошляхом ваговики. Посприяти цьому місцеві не можуть, бо дорога не у підпорядкуванні органів місцевого самоврядування.

Людям уривається терпець. І, якщо потік вантажівок селом не припиниться у найближчий час, місцеві готові перекривати дорогу, щоб захистити свої домівки.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vantazhivki-u-zaporizkij-oblasti-znishhuyut-dorogu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top