Вчителька з Запорізької області потрапила у ТОП-10 найкращих педагогів країни

У десятку кращих педагогів України увійшла Анна Бут з Мелітополя – вчителька біології, громадянської освіти, німецької мови та художньої культури, повідомляє “Освіторія”. Вона працює в Мелітопольському професійному аграрному ліцеї.

У минулому році Анна Бут була однією з фіналісток номінації “Кращий вчитель громадянської освіти” премії Global Teacher Prize Ukraine. Також вона отримала перше місце в конкурсі громадянської освіти. За словами викладачки, головна її цінність – це побудова довіри та партнерства зі своїми учнями.

Тепер Анна Бут претендує на головний приз “Нобелівської премії для вчителів” – чверть мільйона гривень і безліч подарунків. Журі має визначити переможця і його ім’я стане відомо 2 жовтня в Києві. У цей день якраз відзначають Міжнародний день вчителя.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vchitelka-z-zaporizkoi-oblasti-potrapila-u-top-10-najkrashhih-pedagogiv-kraini/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vchitelka-z-zaporizkoi-oblasti-potrapila-u-top-10-najkrashhih-pedagogiv-kraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top