Вибратися з окупації мешканці Мелітополя можуть тільки ризикуючи життям

У Мелітополі, що лишається під контролем росіян, мешканці мріють про евакуацію

Тимчасово окупований Мелітополь, за оцінками представників влади, покинуло більше половини мешканців. На сьогодні ще є бажаючі полишити місто, але робити це вкрай небезпечно.

Від 60 до 70 тис. мешканців Мелітополя залишили тимчасово окуповане місто. Це приблизно 60% від загальної кількості містян. Таку цифру оприлюднив міський голова Іван Федоров.

— Сьогодні залишається великий запит на евакуацію з Мелітополя, але російські окупанти не погоджують нам «зелений» коридор уже понад місяць, — підкреслив Іван Сергійович. — Дістатися до Запоріжжя приватним транспортом — це справжній челендж. Ті, хто їхав учора через Оріхів у Запоріжжя, провели у дорозі 12,5 годин та потрапили під обстріл. А ті, хто виїхав через Василівку, третій день стоять на рашистському блок-посту, і вони не пропускають їх у бік Запоріжжя. У колоні є діти, літні люди, жінки, але загарбники на це не зважають.

Читайте також: Під час евакуації з “Азовсталі” до Запоріжжя не пропустили матір чотирирічної дитини

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Вибратися з окупації мешканці Мелітополя можуть тільки ризикуючи життям появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vibratisya-z-okupatsiyi-meshkantsi-melitopolya-mozhut-tilki-rizikuyuchi-zhittyam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top