Видео дня: українські політики розповіли, що для них означає любов


Відео вийшло дуже щирим та милим. 

Більшість людей розглядає любов як почуття до своєї другої половинки, дітей, батьків та рідних. Насправді любов – щось більш неземне, глибоке, те, що йде від самої душі. Важко описати саме це почуття, адже його прояви в тій же свідомості часом не можна збагнути і трансформувати у щось зрозуміле.

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що для нього любов – це щирість і самопожертва. Це вічність і єдине, що рятує нас від жорстокості, яка є навколо.

“Любов – це служіння, це любити не тільки словами. Присвячувати свій час, енергію, почуття, щоб об’єкт любові почувався щасливішим”, – розповіла Міністр фінансів України Маркарова Оксана Сергіївна.

“Любов – це дружина, діти і Україна”, – повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Любов – це те, що надихає, мотивує робити великі справи. Любов є дуже багатогранною, адже любов буває не тільки до чоловіка, чи жінки. Любов – це почуття до свого народу, до своєї країни, професії”, – саме так бачить поняття любові Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Любов – це рідність і близкість, тому я пропоную всім кохатися, а про документи подбає Мін’юст і Уряд Гройсмана”, – зазначив Павло Петренко.

“Любов – це обрати сімейного лікаря для своєї родини, вакцинувати своїх дітей, щоб захистити їхнє здоров’я”, – повідомила Уляна Супрун.

“Любов – це щастя і те, що править світом”, – коментує Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман каже:” Для кожного з нас любов до наших ближніх, любов в родині – неперевершена благодать! Ми всі маємо любити, цінувати та підтримувати одне одного. Берегти те, що робить наш світ світлим, добрим і теплим – це і є любов”. 

Українські міністри розповідають про любов

Що таке любов? Послухайте, що розповідають українські міністри про це почуття.А я скажу так: любов змінює світ та робить людей добрішими. Бережіть своїх близьких!Євген Нищук Oksana Markarova Volodymyr Omelyan Лілія Гриневич Lilia Hrynevych Павло Петренко Уляна Супрун Андрій Рева Ivanna Klympush-Tsintsadze

Опубліковано Volodymyr Groysman Середа, 13 лютого 2019 р.

Читайте також: День влюбленных в Запорожье: фотозоны, флешмоб с массовыми поцелуями и однодневные браки

Источник: https://forpost.media/novosti/video-dnja-ukrainski-politiki-rozpovili-shho-dlja-nih-oznachaie-ljubov.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Добавить комментарий

scroll to top