Відео дня: в закритих владою Запоріжжя лікарнях можна знімати фільми жахів

Запорізький обласний дерматовенерологічний диспансер, рік тому приєднали до Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні. Нинішній стан будівлі дозволяє знімати в ньому фільми жахів, адже виглядає вона і дійсно моторошно.

Розбиті вікна, вирвана проводка, відірвані батареї – це все, що залишилось від лікарні, яка ще рік тому мала нормальний вигляд, була підключена до електропостачання, водопостачання та опалення.

Відео та фото з місця публікував місцевий мешканець Володимир Мир на своїй сторінці у «Фейсбук».

Автор обурюється, що після 10 місяців раніше доглянутій будівлі прийшов кінець. Хоча доцільніше було б продати за гроші, які потім би пішли в міський бюджет. Бюджет, який страждає від нехватки коштів.

«Протягом року керівництво ЗОІКЛ з метою економії грошових знаків спочатку вирішило відключити будівлю від світла, потім від води, а потім вже і від опалення , це напевно і зрозуміло, будівлю передали, а фінансування не виділили (хоча ця теза теж під питанням). Потім, з тим же мотивом економії, була знята і охорона з цієї будівлі. Решта орендарі, які хоч якось намагалися ганяти місцевих маргіналів, з’їхали», – наголосив Володимир.

Більше того, автор зазначає що це ж не є поодиноким випадком. Влада міста не шукає шляху виходу із ситуації, а Запоріжжя тим часом потопає у покинутих будівлях, напівзруйнованих лікарнях та засилля наливайок.
«Місто полине в прірву запустіння і хаосу, стане містом, з якого все будуть прагнути вирватися (в приклад вам Степногірськ). Вже на даний момент Запоріжжя не пристосоване до нормального життя, засилля наливайок, аптек і ломбардів вже як візитка міста, відсутність нормальних парків, зон відпочинку, транспорту, паркувальних майданчиків та іншого. У місцевої влади повністю відсутнє розуміння цієї проблеми і немає навіть приблизного плану, програми виходу з цієї ситуації. екогда, адже бюджет чекає, земелька сама себе не розпиляти», – висловився автор.

46796861_1085882978579432_1162810068693415878_n 10000000_3481707161941462_1788888904211489786_n

Автор вважає, що такими темпами Запоріжжя не стане містом, в яке захочуть вкладати грощші інвестори, адже ні влада ні населення не ставляться до майна так, як воно того заслуговує.

Сообщение Відео дня: в закритих владою Запоріжжя лікарнях можна знімати фільми жахів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/video-dnja-v-zakritih-vladoju-zaporizhzhja-likarnjah-mozhna-znimati-filmi-zhahiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top