Відсьогодні у Запоріжжі вводять посилений карантин

В рамках всеукраїнського карантину вводяться додаткові обмеження з 19 грудня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив додатковий перелік обмежень з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Вони будуть діяти по всій території країни відсьогодні.

Дію карантину в Україні продовжено до кінця зими, тобто до 28 лютого 2021 року.

Зокрема нові обмеження з 19 грудня забороняють:

Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.
Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Як буде працювати транспорт? 

Всі міські, міжміські та міжнародні авто- та авіаперевезення працюватимуть в звичайному режимі. Залізничне сполучення також буде функціонувати.

Що змінюється для навчальних закладів з 19 грудня: 

відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти групами більше 20 чоловік, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 знаходиться більше 50% претендентів освіти і персоналу закладу;
проводити в навчальних закладах масові святкові заходи.

Нагадаємо, у парламенті повідомили, як будуть працювати кафе та ресторани у грудні та на Новий рік.

Читайте також: У школах Запоріжжя можуть продовжити зимові канікули

Сообщение Відсьогодні у Запоріжжі вводять посилений карантин появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/vidsogodni-u-zaporizhzhi-vvodjat-posilenij-karantin.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top