Віце-чемпіон країни запорізький “ЗТР” приймав одного із конкурентів у Суперлізі – “Донбас”

Любителям цієї гри було зрозуміло хто буде домінувати у цьому протистоянні. Команда Віталія Ната і сильніша за підбором виконавців, і має кращу ситуацію у турнірній таблиці. “Донбас” приїхав на поєдинок до Запоріжжя без двох ключових гравців Олега Рагозіна та Романа Гончарова. Можливо через це господарі недооцінили візитерів.

Старт матчу у “ЗТР” вдався. Команда Віталія Ната заволоділа перевагою у три м’ячі. Далі гра вирівнялася. На 20-ій хвилині “Донбас” таки наздогнав титулованого суперника. Відчувши впевненість, гості зуміли дотиснути ЗТР у першому таймі – 16:14.

Після перерви запоріжці швидко змогли зрівняти рахунок і за п’ять хвилин вже вели із тією ж перевагою у три м’ячі. У такому ритмі гра і тривала допоки Роман Северин не збільшив різницю до п’яти очок якраз за п’ять хвилин до кінця матчу. “Донбас” зробив усе для порятунку, але вдалося лише скоротити відставання до двох очок. Підсумковий рахунок 31:29 на користь “ЗТР”.

“ЗТР” зрівнявся за набраними очками з “Мотором”, але має на одну гру більше. Наступний матч віце-чемпіони країни проведуть на виїзді з “Одесою”.