Волейболістки запорізької «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» розібрались із опонентками у п’ятому турі української Суперліги

Команда Володимира Бузаєва вдома зіграла проти луцької «Волині». Перший матч на базі спорткомплексу ЗНУ виявився досить напруженим та складним для обох команд. Через чималу кількість помилок, гравцям «Орбіти» знадобилось п’ять партій, аби довести, що вони сильніші за гостей – 3:2.

У другому матчі «Орбіта» виглядала більш впевненою. Відкривши рахунок у першій партії продовжила нарощувати перевагу. Гості спробували наздогнати запоріжанок – 6:6, але наша команда заволоділа ініціативою на майданчику та перемогла – 25:16. На початку другого сету здалось ніби «Орбіта» вже відчула смак перемоги та почала збавляти оберти. Адже «Волинь» більш впевнено почувала себе на полі виходячи вперед, запоріжанкам доводилось грати роль наздоганяючих – 4:6, 7:8. Але довго це не тривало, підопічні Володимира Бузаєва опанували себе та знову взяли гору – 25:16.

Перша половина заключної партії виявилась взагалі провальною для луцького колективу, адже «Орбіта» забивала м’яч за м’ячем – 8:2. Як не намагались гості протистояти господаркам майданчику, все було марно. Орбіта відірвалась на безпечну дистанцію у дев’ять м’ячів – 21:12.

Єдине, що вдалось «Волині», так це під завісу третього сету трохи зменшити відставання на шість пунктів – 17:23. Як результат команда Володимира Бузаєва взяла гору із рахунком — 25:18. У підсумку суха перемога «Орбіти» — 3:0.

“Орбіта” зберігає за собою друге місце у Суперлізі. У наступному, шостому турі запоріжанки зіграють на виїзді. 16 та 17 листопада у Тернополі наша команда зустрінеться із тамтешньою «Галичанкою».