Володимир Буряк: «Планових відключень тепла в опалювальний сезон не повинно бути»

Опалювальний сезон у розпалі. Втім, багато жителів міста тепла у своїх оселях — не відчувають. Причина у періодичному відключенні будівель від системи опалення. Люди регулярно телефонують у контакт центр 15-80. А у відповідь чують: проводяться планові роботи. Що то за роботи, та чому їх мають проводити саме взимку? Таке питання міський голова Володимир Буряк сьогодні підняв під час наради.

А враження це склалося через численні звернення громадян, каже Володимир Буряк. Запоріжці регулярно телефонують на 15-80 та пишуть міському голові у соцмережах. І питання одне: чому в будинках відключають опалення посеред зими?

Лише за останній місяць у Запоріжжі було 140 відключень від опалення. Навіть сьогодні 8 будинків в Олександрівському районі стоять холодні. Частіше за все причиною відключень стають або аварійні ситуації або звичайні ремонтні роботи.

Щороку, перед початком опалювального сезону, концерн та керуючі компанії проводять огляд будинків. І підписують акт: система до подачі тепла повністю готова. Тож, незрозуміло, чому такі «планові» перевірки проводяться взимку, наголошує Володимир Буряк.

Випробування системи опалення триває в два етапи: перше — це просто подача води у систему, що дозволяє виявити пориви. Друге випробування— чи витримають труби високу температуру. Фахівці зізнаються: такі перевірки, іноді, не відбуваються.

Втім, цього року випробування температурою все ж таки планують провести, каже керівництво концерну. Це дозволить в майбутньому опалювальному сезоні уникнути багатьох проблем та, власне, відключення будинків. Втім Володимир Буряк наголосив: проблему потрібно починати вирішувати вже зараз.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/volodimir-buryak-planovih-vidklyuchen-tepla-v-opalyuvalnij-sezon-ne-povinno-buti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top