Волонтери відновили будинок запорізької вчительки, який постраждав від ракетного удару — відео

Волонтери допомогли і з матеріалом, і з ремонтними роботами

Волонтери запорізького об’єднання «Паляниця» відновили будинок запорізької вчительки, який сильно постраждав внаслідок ракетного удару. Нагадаємо, що російська ракета влучила у приватний сектор 28 квітня. Внаслідок обстрілу постраждали 12 будинків та 5 людей.

У момент ракетного удару вчителька Світлана Ахмадєєва якраз підключалася до онлайн-уроку зі своїми учнями. Ракета влучила поблизу домівки вчительки, що спричинило серйозні руйнування — вибило всі вікна, знесло дах, побило ворота, пошкодило автівки. Навіть ноутбук, за яким працювала жінка, розлетівся на шматки. Сама ж Світлана Ахмадєєва отримала осколкові поранення.

На допомогу вчительці одразу ж прийшли волонтери запорізького об’єднання «Паляниця». Перш за все, вони придбали для жінки новий ноутбук, щоб вона могла продовжувати навчати школярів. Також волонтери підключилися до відновлення будинку.

Постраждалій родині допомогли і з будівельними матеріалами, і з ремонтними роботами. Зокрема, закупили цеглу, цемент, електропроводку, гіпсокартон, шпаклівку. Щодня в будинку працювали три волонтери. Вони змонтували будівельні решетування і фронтон, а також відновили облицювальну цегляну кладку.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у вільний від роботи час волонтерством займаються запорізькі металурги. Зокрема, годують гарячими обідами переселенців, які втікли від жахіть війни.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Волонтери відновили будинок запорізької вчительки, який постраждав від ракетного удару — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/video/volonteri-vidnovili-budinok-zaporizkoyi-vchitelki-yakiy-postrazhdav-vid-raketnogo-udaru-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top