ВПО 2024: хто втратить виплати в Україні

Згідно з новими положеннями, уряд України вносить зміни у систему виплат фінансової допомоги переселенцям, які були постраждалі від військових дій Російської Федерації. Протягом 2023 року відбулося багато дискусій з цього приводу, що спонукало до перегляду цих механізмів на державному рівні.

Стандартні виплати становлять 2000 грн для дорослих ВПО та 3000 грн для дітей та осіб з інвалідністю. Однак, у 2024 році деякі переселенці не будуть отримувати цю допомогу.

За інформацією Міністерства соціальної політики України, ВПО, які звернулись за допомогою після 1 серпня 2023 року, отримають продовження виплат на додаткові шість місяців після 31 січня 2024 року.

Зміни ВПО 2024

Водночас, у 2024 році планується припинення виплат допомоги для тих переселенців, чий матеріальний стан дозволяє їм без проблем вести звичайний спосіб життя. Так, виплати припинять для осіб, які: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Купили земельну ділянку, будинок або квартиру за суму більше ніж 100 тис. грн (крім випадків придбання за рахунок державного чи місцевого бюджету).Придбали новий автомобіль, випущений менше ніж за 5 років до покупки (окрім випадків, коли авто було придбано волонтерами для ЗСУ).Володіють власним житлом площею понад 13,65 кв. м на кожного члена сім’ї у регіонах, де немає активних бойових дій або окупації.Придбали іноземну валюту на суму понад 100 тис. грн (крім валюти, отриманої від благодійних організацій або придбаної для оплати медичних, соціальних, освітніх послуг).Мають на депозитному банківському рахунку суму понад 100 тисяч грн. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vpo-2024-hto-vtratit-viplati-v-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top