Як БК «Запоріжжя» зіграв із лідерами Суперліги

В останнє із «Тернополем» та «Київ-Баскетом» запоріжці зустрічалися у січні. Тоді, ігровий шлях пролягав з Києва у Тернопіль, цього разу навпаки. Команда Валерія Плеханова із кадровими втратами відправилася на гру з єдиним лідером Суперліги, якого у цьому сезоні ще не вдалося здолати.

Та перші хвилини матчу просто шокували «Тернопіль». Запоріжці зробили ривок 0:8 скориставшись втратами господарів, а за три хвилини до кінця матчу на табло майоріли – 8:20. Та саме заключні три хвилини чверті і стали фатальними для нашої команди. Основні гравці втомилися, а повноцінних замін не було. «Тернопіль» зміг перевернути гру з ніг на голову зробивши ривок 13:0. Таким чином господарі не тільки наздогнали у рахунку «Запоріжжя», але й вийшли вперед – 21:20.