Довговічність та якість ремонту можуть забезпечити сучасні матеріали та кваліфіковані майстри. Створити ж комфорт та затишок — задача дизайнера, який ретельно продумує кожну дрібницю, аби житло відповідало смакам господарів та підкреслювало їхню індивідуальність.
Попри те, що кожен власник квартири чи будинку точно знає свої інтер’єрні уподобання, втілити їх у життя зазвичай люди самостійно не можуть. Тож послуги дизайнера — це не розкіш, а необхідність, якщо ви хочете створити дійсно гармонійний простір.
Яким має бути ваше житло?
Перш ніж шукати фахівця, помріймо! Уявіть, якою має бути ваша квартира — просторою та світлою чи камерною й таємничою? Вам подобається класична вишуканість, брутальний хай тек чи стриманий мінімалізм? Які відтінки викликають в вас приємні емоції, а які тони ви б зовсім не хотіли бачити у своєму просторі? Чи подобаються вам милі дрібнички на кшталт статуеток та букетиків сухоцвітів?
Поміркуйте, розглядаючи фото інтер’єрів на Pinterest, запишіть свої спостереження. Так вам буде набагато простіше пояснити дизайнеру, якою саме ви бачите власну квартиру.
Мрієте бути в тренді? Придивіться до актуальних у 2023-му екостилю та еклектики. Тепер 50 горщиків орхідей у вітальні — не дивацтво, а слідування модним тенденціям. Як і зберігання улюбленого крісла, попри придбання нових меблів, — втілення у життя мегапопулярної ідеї поєднування непоєднуваного.
Починаємо пошук дизайнера
Коли в вашій уяві вже зародились певні ідеї, час шукати спеціаліста. Google видає кілька десятків сторінок, коли ви починаєте онлайн-пошук дизайнера інтер’єру у Львові. Безліч отриманих результатів може застати зненацька, тож приготуйте собі каву й починайте вдумливий перегляд результатів видачі.
Перегляньте портфоліо
Портфоліо — своєрідне резюме, де фото виконаних робіт можуть замінити тисячу слів. Дизайнер, який вважає себе фахівцем, обов’язково збирає приклади втілених інтер’єрів і може розповісти про кожен об’єкт докладно, вказавши вартість та термін реалізації.
Звертайте увагу й на стилістику. Якщо фахівець викладає на своїх сторінках лише мінімалістичні інтер’єри, а ви мрієте про кухню у стилі кантрі — навряд чи ви швидко дійдете згоди.
Знайдіть відгуки
Обов’язково замислитесь, хто з ваших друзів нещодавно робив ремонт. Можливо, знайомі, друзі, колеги зможуть порекомендувати фахівця. Знайти рекомендації також можна на Google Мапі, де відгуки залишають реальні клієнти ремонтно-будівельних компаній. Можна відвідати місцеві форуми та чати, присвячені ремонту та благоустрою квартир. Зазвичай користувачі із задоволенням діляться думкою та рекомендаціями.
Як оцінити потенційного кандидата
Коли у вас на прикметі з’явиться кілька спеціалістів, порівняйте:
— досвід;
— навички;
— вартість послуг.
Зателефонуйте кільком відповідним кандидатам, щоб з’ясувати деталі та призначити зустріч. Адже майстер повинен мати не лише мати високу кваліфікацію, а й відчувати, що насправді хоче замовник. І з’ясувати це можна лише при очному контакті.
Зустріньтесь з дизайнером особисто
Особиста зустріч дозволить закрити сумніви та питання, що залишилися після телефонної розмови. Зі «своїм» дизайнером у замовника відразу встановлюється контакт, ви одразу почуєте один одного. Саме взаємоповага та взаєморозуміння дозволять досягти поставленої мети та реалізувати наявні очікування.
Підсумок
І головне — не забудьте укласти договір на надання послуг. Так ви позначите важливі моменти та уникнете непорозумінь.
Источник: https://forpost.media/novosti/yak-obraty-dyzaynera-inter-ieru-u-lvovi.html
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook