Як почувають себе діти, які ледь не втонули в Азовському морі: подробиці

Родина з дітьми приїхала на відпочинок із Маріуполя. Відпочивали на одному з пляжів Бердянської коси. Якимось чином хлопчик та дівчина залишились без дорослих та пішли купатися у море, був сильний вітер. Дітей та інших відпочивальників відносило в море, де глибина більше двох метрів.

“Я вийшов сюди на пірс. Дивлюся, діти, метрів п’ятдесят від цього, від каменів цих. Я почув крик. Я хотів викликати МНС, коли дивлюся, біжать в воду звідти ось три чоловіки”, – розповів відпочивальник із Кропивницького Віктор Єлисєєв.

Віктор і Роман – одні з тих, хто рятував цих людей. Першою була жінка, яка кричала про допомогу.

“Я підплив, допоміг жінці до берега допливти. Вона каже, що там ще в воді кілька чоловіків було, хлопчик маленький років п’ять. Але я так зрозумів, що її син поплив туди. Чоловіки теж так само не надто плавають. Вони мені хлопчика років п’ять посадили, ну я з ним поплив до берега”, – розповів відпочивальник із Павлограда Роман Борисенко.

Хлопчику, як потім з’ясувалось було сім років. На березі його майже відразу випадкові перехожі повернули до тями. Складніше було з дівчинкою, яку дістав з води хтось з інших перехожих. Вона не дихала, її серце зупинилось.

“Почув крики жінки і на крики побіг подивитися що там. І дівчинку просто побачив бездиханне, і почали відкачувати. Вона вже на березі була. Так, уже на березі вона була. А мама просто в істериці там кричала. Треба було ж допомогу надавати, що кричати. І ми воду спочатку відкачали з легких і почали штучне дихання робити”, – зазначив відпочивальник із Павлограда Сергій Шинкарук.

В молодості Сергію Шинкаруку довелося служити в Афганістані. Знає, як робити штучне дихання і відновлювати серцебиття. Чоловік більше двадцяти хвилин, до прибуття швидкої медичної допомоги, продовжував боротися за життя дівчинки.

Згодом лікарі екстреної медичної допомоги, які прибули на місце, продовжили спроби повернути до життя дівчинку.

На жаль, дівчинка ще знаходиться в медикаментозному сні під наглядом лікарів відділення інтенсивної терапії Бердянської дитячої лікарні. Найближчим часом доправлять до Запоріжжя.

Варто зазначити, нещасного випадку на воді можна було б уникнути, якби діти знаходились під наглядом батьків і на пляжі працював би рятувальний пункт.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-pochuvajut-sebe-diti-jaki-led-ne-vtonuli-v-azovskomu-mori-podrobici/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-pochuvajut-sebe-diti-jaki-led-ne-vtonuli-v-azovskomu-mori-podrobici

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top