Як працюватимуть запорізькі заклади культури у “карантин вихідного дня”

По вихідних усі запорізькі театри, філармонія та цирк поки що працювати не можуть. Але зачинятися повністю заклади також н будуть. Так, відьепер усі вистави у культурних закладах «сконцентрували» у будніх днях, пише “Індустріалка“.

Театр імені Магара з 17 жовтня відновив показ вистав у будні. Частин вистав перенесли на робочі дні, а всі придбані раніше квитки залишаються дійсними. Деталі про те, як саме працює театр та новий розклад виступів можна уточнювати за телефонами 764-38-17, 764-40-72.

У листопаді Театр юного глядача (Театр молоді) буде працювати для глядачів не у вихідні, а по четвергах і п’ятницях. Всі куплені раніше квитки також дійсні.

Театр-лабораторія «VIE» (о. Хортиця) до кінця листопада буде працювати по п’ятницях. І на вистави пускатимуть з придбаними раніше квитками.

У «Новому театрі» найближчий спектакль перенесли на 30 листопада.

Театр ляльок вирішив зробити своїми робочими днями середу, четвер і п’ятницю. Вистави даватимуть об 11 та 17 годині. Покази почнуться наступного тижня.

Відновлювати спектаклі театру ляльок в Палаці культури «Хортицький» в листопаді не планують.

Філармонія. В обласній філармонії концерти відновлять також з наступного тижня. Наразі новий розклад виступів можна дізнаватися за телефонами філармонії та на їх офіційній сторінці у Фейсбук.

Запорізький цирк переніс свою роботу на п’ятницю. Вже цього тижня тут дадуть нову виставу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що запорізькі торгівельно-розважальні центри також адаптували свій графік роботи до нових умов.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-pracjuvatimut-zaporizki-zakladi-kulturi-u-karantin-vihidnogo-dnja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-pracjuvatimut-zaporizki-zakladi-kulturi-u-karantin-vihidnogo-dnja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top