Як просувається будівництво першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету

На будівельному майданчику університетського містечка «Метінвест Політехніки» задіяно понад 150 людей. Фахівці вже завершують роботи найтрудомісткого етапу будівництва «нульового циклу» – зведено частину будівлі, що знаходиться нижче за підлогу першого поверху, змонтовано перші сталеві конструкції.

«Наразі проводиться монтаж залізо-бетонних конструкцій. Незабаром встановлять плиту підлоги першого поверху. Все, що вище за неї буде зі сталевих конструкцій, крім перекриття – воно залізобетонне. Потім зроблять монтаж скляного фасаду», – зазначив директор компанії «DС Evolution» Андрій Рижиков.

У головному 12-поверховому корпусі університету “Метінвест Політехніка” розмістять навчальні класи, бібліотеку та надсучасні лабораторії, на даху облаштують терасу.

Паралельно з будівництвом навчального корпусу зводять гуртожиток для майбутніх студентів. Вже залито фундамент, бетонують головні колони із жорстким армуванням. Наступний крок – встановлення плити перекриття цокольного поверху. Вище відмітки “нуль” всі конструкції каркасу металеві з монолітними плитами перекриттів. У підвальній частині гуртожитку облаштують спортзал, душову, пральню та медичний блок. Для студентів обладнають кімнати та створять усі умови, необхідні для проживання та навчання.

Поруч збудують спорткомплекс, для якого зараз ведеться закладка фундаменту, відкриють футбольне, волейбольне та баскетбольне поля. Територію студентського містечка озеленять деревами та чагарниками.

Завершити роботи на трьох комплексах будівель – навчального корпусу університету «Метінвест Політехніка», гуртожитки для студентів та спортивного центру – планують одночасно і згідно з графіком.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-prosuvaietsja-budivnictvo-pershogo-v-ukraini-nederzhavnogo-girnicho-metalurgijnogo-universitetu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-prosuvaietsja-budivnictvo-pershogo-v-ukraini-nederzhavnogo-girnicho-metalurgijnogo-universitetu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top