Як турецька компанія Onur міст у Запоріжжі будує (фото)

На спорудженні № 5 встановили освітлення вздовж дороги.

Будівництво мостів у Запоріжжі продовжується. До кінця поточного року турецька компанія Onur Taahhut, яка виграла тендер, має завершити роботи і запустити рух по балковому мосту через річку Дніпро. Робочі вже закінчили наносити гідроізоляцію на проїжджій частині мосту через р. Старий Дніпро та підходів до нього. Підрядник уклав спеціальне покриття –  гусасфальт із застосуванням німецьких захисних систем та встановив огородження.

13 грудня міст, який з’єднає Хортицький район та острів, перевіряли на міцність. На споруду виїхали 8 вантажівок по 34 тонн кожна. Багатотонники зупинялись в контрольних точках, в яких проводились заміри. Експерти оцінили будівництво позитивно, вони вказують, що результати відповідають розрахунковим показникам.

Декілька днів тому на спорудженні № 5 встановили освітлення. На відео, яке транслює камера на балковому мості, видно, що на об’єкті будівельні роботи продовжуються, задіяна техніка.

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв про те, що залучити до будівництва секцій вантового мосту планують найпотужніший у Європі турецький плавучий кран LK-600.

Читайте також: Куди піти та на що подивитися під час новорічно-різдвяних свят у Запоріжжі – афіша

Сообщение Як турецька компанія Onur міст у Запоріжжі будує (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/jak-turecka-kompanija-onur-mist-u-zaporizhzhi-buduie-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top