Як виглядає реконструкція гімназії на Запоріжжі, на яку витратили мільйони (ФОТО)

Вартість робіт склала 12,2 мільйони гривень. 

У Веселівському районі Запорізької області завершають капітальний ремонт Веселівської районної різнопрофільної гімназії. Підрядник замінив покрівлю, капітально відремонтував, утеплив і пофарбував фaсaд будівлі, встановив нові двері. Про це повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації.

Фото: www.zoda.gov.ua

Відмітимо, що реконструкція навчального закладу почалися ще у 2018 році, першим етапом робіт був ремонту даху. Тоді на модернізацію будівлі оголосили тендер вартістю 8 млн 900 тисяч гривень. Перемогу отримало ТОВ науково-виробнича фірма  “ВОГНЕТРИВАВТОМАТИКАСЕРВІС”.

Завершити роботи підрядна компанія мала до вересня 2020 року, але вкластися у відведений термін – не вдалося. Департамент капітального будівництва ЗОДА у грудні 2020 року оголосив другий тендер, вартістю 3 млн 363 тис 870 грн. Обгрунтували це в ЗОДА тим, що виникла необхідність у додатковій роботі підрядника. Цього разу остаточно здати об’єкт мають не пізніше 31 травня 2021 року.

Наразі у комунальному закладі “Веселівська районна різнопрофільна гімназія” навчається 482 дитини з 9 населених пунктів.

Читайте також: В центрі Запоріжжя тротуар знову провалився під землю (ВІДЕО)

Сообщение Як виглядає реконструкція гімназії на Запоріжжі, на яку витратили мільйони (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/jak-vigljadaie-rekonstrukcija-gimnazii-na-zaporizhzhi-na-jaku-vitratili-miljoni-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top