Як захистити власний автомобіль

Як розраховується вартість поліса

На відміну від обов’язкової страховки ОСЦПВ, ціна якої регулюється на законодавчому рівні, вартість договору КАСКО в кожній компанії може суттєво відрізнятися. Існують загальні фактори, що впливають на формування тарифів:

регіональна статистика угонів автомобілів тієї моделі і марки, що страхується; ринкова вартість запчастин та роботи щодо їх встановлення; рік випуску авто, його оціночна вартість, об’єм двигуна; вік водія та його стаж безаварійної їзди; наявність додаткових послуг; тип встановленої на автомобілі сигналізації; наявність чи відсутність франшизи, її розмір.

Ціна на повне КАСКО залежить ще від населеного пункту, де зареєстровано автомобіль. Взагалі, щоб дізнатися, скільки коштуватиме страховка, достатньо скористатися калькулятором КАСКО, який пропонує надійний страхувальник.

Що нового з’явилося у КАСКО

Для максимального комфорту своїх клієнтів провідні страхові компанії пропонують різні програми страхування КАСКО. Автовласник може самостійно обрати потрібний варіант, обравши важливі для нього ризики. Серед пропозицій провідної компанії «VUSO» такі пакети:

«Базовий», що включає отримання компенсації при угоні, тотальному знищенні або потраплянні в ДТП з двома учасниками; «Антистрес». Окрім попередніх страхових випадків, умови поліса передбачають виплату компенсації при випадкових пошкодженнях автомобіля після стихійного лиха; «Преміум». До умов цього договору додано компенсацію за моральні збитки, виплати водію на лікування, повний технічний супровід.

Слід враховувати, що вартість страховки залежить від того, який набір ризиків вона покриватиме. Тому якщо є бажання трохи зекономити і зменшити ціну на КАСКО, можна обрати більш дешевий пакет.

Технічна підтримка як приємний бонус до поліса

Страхові компанії постійно покращують свій сервіс та пропонують додаткові послуги. Наприклад, один з лідерів України СК «VUSO» розробив спеціальну програму технічної підтримки своїх клієнтів. Зокрема, кожен власник КАСКО цієї компанії може розраховувати на послуги безкоштовного евакуатора у випадку ДТП, іншу допомогу в аварійних випадках.

Придбавши пакет «Преміум», водій автоматично отримує пакет «PREMIUM ASSISTANCE», що дає йому можливість повернення вартості квитків, якщо прийшлося добиратися додому потягом або автобусом і відшкодування вартості проживання в готелі. Крім того, власник такого пакету отримає автомобіль на прокат на час ремонту власного. Такий пакет ідеально підійде власникам нових дорогих авто.

Надійність компанії — найважливіший критерій вибору

Зрозуміло, що поліс КАСКО тільки тоді надійно захистить фінансовий стан свого власника, якщо він був придбаний у провідній страховій компанії, наприклад СК «VUSO». Вона вже понад 20 років працює на ринку України та має вже понад 30 філій по всій країні.

Організації вдалося досягти високих результатів по швидкості виплат — близько 80 % її клієнтів отримують компенсацію протягом 7 днів після того, як він стався. Більш того, нарахувати компенсацію можуть навіть без довідки з поліції про ДТП. Достатньо передати інформацію про те, що сталося через месенджер, або іншим зручним способом. Служба підтримки відповідає протягом 5 секунд після виклику. Саме завдяки відповідальному ставленню до своїх клієнтів СК «VUSO» вже тривалий час займає позиції лідера на страховому ринку нашої країни.

*партнерський матеріалИсточник: https://tv5.zp.ua/news/jak-zahistiti-vlasnij-avtomobil/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zahistiti-vlasnij-avtomobil

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top