Яким є радіаційний фон у Запорізькій області ввечері 5 травня

Радіаційний фон на території Запорізької області залишається без змін

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України оприлюднив свіжі дані щодо рівня радіаційного фону в Запорізької області. Станом на 17:00 радіаційний фон на території Запорізької області залишається без змін та не загрожує життю та здоров’ю населення.

Станом на 17:00 годину 5 травня гамма-фон становить:

м. Запоріжжя — 11 мкР/год;
м. Енергодар — 10 мкР/год;
м. Василівка — 11 мкР/год;
м. К-Дніпровська — 12 мкР/год;
смт. Михайлівка — 8 мкР/год;
м. Оріхів — 12 мкР/год;
м. Токмак — 12 мкР/год;

та є таким, який не перевищує властивий для цих територій природний фон.

Як повідомляла «Індустріалка», найбільша атомна електростанція Європи Запорізька АЕС, розташована в Енергодарі Запорізької області, уже понад два місяці перебуває під окупацією російських військових. Рф здійснює постійний тиск і знущання над персоналом ЗАЕС, зокрема, керівному складу станції заборонено виїжджати з міста Енергодар.

За словами уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, дії рф на Запорізькій АЕС є злочином проти людяності та військовим злочином, визначеними статтями 7 і 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду, та актом ядерного тероризму.

Також, за словами Людмили Денісової, російські окупанти продовжують відбирати автотранспорт у населення та спецтранспорт у підприємств.

Як повідомляла «Індустріалка», в Енергодарі зупинили роботу Запорізької ТЕС — які можуть бути наслідки. Персонал теплової станції тимчасово переведений на вимушений простій.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Яким є радіаційний фон у Запорізькій області ввечері 5 травня появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yakim-ye-radiatsiyniy-fon-u-zaporizkiy-oblasti-vvecheri-5-travnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top