Юна спортсменка, якій запорізька мерія відмовила у фінансовій підтримці, дійшла до півфіналу

Юна запорізька спортсменка Олександра Горбуненко без жодної підтримки місцевої влади все ж поїхала на змагання до Сербії. Дівчина є чемпіонкою України з боксу серед юніорів, вона також є першим номером у списку національної збірної.

Силами небайдужих людей для дівчини знайшли невелике фінансування, щоб відправити її на змагання, які так необхідні їй для розвитку та кар’єрного зростання.»На разі Олександра дісталася півфіналу і має намір здобути перемогу. Дівчина дуже хоче довести місцевій владі, що вони даремно не виконали обіцянки перед її мамою.

Нагадаємо, мати Олександри звернулася до запорізької мерії з прохання підтримати фінансово доньку, вона представлятиме Запоріжжя на міжнародній арені. За її словами, чиновники запевнили, якщо Олександра потрапить до національної збірної, гроші виділять. Олександра своє зобов’язання виконала, мерія ні. Грошей на поїздку не дали, мова йшла про 1000 доларів.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/juna-sportsmenka-jakij-zaporizka-merija-vidmovila-u-finansovij-pidtrimci-dijshla-do-pivfinalu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top