За дешевий російський газ Україна заплатила втратою своїх територій і тисячами загиблих на Донбасі, – Климпуш-Цинцадзе

Фото: Пресслужба партії «Європейська Солідарність»

«Європейська Солідарність» застерігає від проведення прямих двосторонніх переговорів України з Росією щодо купівлі російського газу. Як показує недалека історія, за ці газові знижки Україна щоразу платить найдорожчу ціну – своєю територією і життями тисяч загиблих громадян.

Про це заявила депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до Євросоюзу Іванна Климпуш-Цинцадзе на брифінгу.

«За час після відновлення Україною незалежності кожен школяр мав би зрозуміти те, наскільки небезпечними є будь-які знижки на газ від РФ. Це як ситуація в поганому супермаркеті, де ти, підходячи до каси, вже розумієш, що це була ніяка не знижка, бо цей товар коштує настільки дорожче і ти його вже не можеш повернути на полицю», – підкреслила голова комітету.

Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що історія українсько-російських відносин свідчить – щоразу, домовляючись із Росією про дешевий газ, Україна платила за це надто дорогою ціною.

«Дороговизна цього газу нами вже має бути чітко усвідомлена. Дороговизна тих знижок, які ми мали в 1997-му році і потім у 2010-му році, вилилася у втрати українських територій – українського Криму, втрату і окупацію українського Донбасу, у тисячі загиблих», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Це те, що сьогодні має стояти на заваді до будь-яких ініціатив щодо відновлення прямих поставок російського газу в Україну», – підкреслила вона.

Голова комітету додала: «Навіть якщо нам Російська Федерація буде безкоштовно постачати газ, ціна, яка заплачена за те, що ми були під атакою цієї російської зброї у вигляді газу, вже є просто неприйнятною».

Источник: https://forpost.media/glavnoe/za-deshevij-rosijskij-gaz-ukraina-zaplatila-vtratoju-svoih-teritorij-i-tisjachami-zagiblih-na-donbasi-klimpush-cincadze.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top