За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців Метінвест у Запоріжжі звернулися 700 людей

Яку допомогу вимушені переселенці можуть отримати у центрі реабілітації та реінтеграції, що працює у Запоріжжі

Щодня наше місто зустрічає людей, які були змушені покинути рідні міста та селища через бойові дії чи окупацію.

З початку війни до Запоріжжя евакуювалися понад 122 тисячі громадян, серед них 33,5 тисячі – діти. Частина  вимушених переселенців поїхала до інших населених пунктів України, або за кордон. А частина, яка залишилася, — почала будувати нове життя у Запоріжжі.

За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців Метінвест у Запоріжжі звернулися 700 людей

Як раніше повідомляла  «Індустріалка», місяць тому у Запоріжжі Метінвест відкрив центр реабілітації та реінтеграції переселенців. За місяць роботи до центру звернулися 700 людей.

— 700 людей — це, якщо казати лише про співробітників компанії Метінвест. Але також ми надаємо психологічну і медичну допомогу членам їхніх родин, вони можуть скористатися всіма нашими сервісами, — розповідає куратор центру реабілітації та реінтеграції переселенців Ксенія Сухова. —  Ми намагаємось відповідати на всі запити. Наприклад, якщо на початку не було засобів гігієни, чи памперсів, то зараз все це є. Якщо у людей є ще якісь потреби, ми на це реагуємо. Закуповуємо все необхідне, аби надати людям безкоштовно.

За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців у Запоріжжі звернулися 700 людей

За словами Ксенії Сухової, половина вимушених переселенців, які звернулися до центру,  отримали необхідну медичну допомогу та ліки. 25% людей потребували психологічної допомоги. Більшість досі отримують її, як «вживу», та і в онлайні.

— Є багато людей, яким ми допомагаємо знайти роботу. Вони їдуть в інші міста, але хочуть і надалі отримувати послуги психолога, який допомагає їм інтегруватися у нове життя, тому  для них він проводить консультації в режимі онлайн. У нашому центрі  є індивідуальні, групові і родинні заняття з психологом.

За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців Метінвест у Запоріжжі звернулися 700 людей

У центрі реабілітації та реінтеграції переселенців подбали не тільки про дорослих, а й про дітей. Для малечі облаштували спеціальну кімнату, де вони можуть гратися і займатися арт-терапією.

— З дітьми працює фахівець. Якщо він бачить через малюнки чи інші творчі поробки, що у дитини є якісь страхи чи переживання, тоді з нею працює психолог, звичайно, в ігровій формі, — розповідає Ксенія Сухова. —  І ми вже бачимо результати цієї роботи. Малюнки, зроблені через тиждень занять з психологом значно відрізняються від перших, зроблених дітьми, коли вони тільки евакуювалися до Запоріжжя.

У центрі також працює приймальня Центру кар’єри Метінвест. Відвідувачі можуть дізнатися про наявні вакансії, а також про можливості перекваліфікуватися за підтримки Компанії, опанувати нову спеціальність.

— Якщо людина не може щось обрати з цього переліку вакансії підприємств Групи Метінвест, ми надаємо також вакансії комунальних підприємств, — розповідає Ксенія Сухова. — Для нас важливо підтримати людей, допомагати їм знайти роботу і, щоб вони могли інтегруватися у сьогоднішнє життя.

За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців Метінвест у Запоріжжі звернулися 700 людей

Довідково

Центр реабілітації та реінтеграції переселенців у Запоріжжі працює по буднях з 9.00 до 17.00 за адресою: вул. Тургенєва, 29.

Телефон Центру кар’єри Метінвест: 0-800-606-000.






Нагадаємо, «Індустріалка» повідомляла про те, що у  Запоріжжі маленьким маріупольцям подарували одяг та іграшки

Читайте також: «Я вже можу усміхатись» — як маріупольці починають нове життя у Запоріжжі.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото автора 

Сообщение За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців Метінвест у Запоріжжі звернулися 700 людей появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/za-misyats-do-tsentru-reabilitatsiyi-ta-reintegratsiyi-pereselentsiv-metinvest-u-zaporizhzhi-zvernulisya-700-lyudey

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top