За оцінками пентагона рф втратила в Україні 70-80 тисяч солдат

Втрати росії на території України вбитими й пораненими оцінюючи у значні цифри — 70-80 тисяч особового складу армії рф, на думку Пентагону, вже вбито, або скалічено.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на CNN

Про це заявив заступник міністра оборони США з питань політики Колін Каль у понеділок. Так, офіційний Пентагон вважає, що росія втратила близько 70-80 тисяч військових убитими й скаліченими в ході війни проти України.

«Я думаю, що можна з упевненістю припустити, що росіяни, ймовірно, зазнали 70 або 80 тисяч втрат менш ніж за шість місяців. Зараз ідеться разом про вбитих у бою та поранених у бою, це число може бути трохи нижчим чи трохи вищим, але я думаю, що порядок чисел приблизно такий», – зазначив Каль на брифінгу.

Представник Пентагону додав, що кількість втрат з боку російських військ є значною, якщо врахувати, що Росія «не досягла жодної з цілей Владіміра Путіна» після вторгнення в Україну наприкінці лютого.

«Український бойовий дух і воля до боротьби беззаперечні, і, я думаю, набагато вищі, ніж у середньому воля до боротьби з боку Росії, тому я думаю, що це дає українцям значну перевагу», – додав він

Читайте також: Українська художниця намалювала наслідки вибуху на ЗАЕС

Источник: https://forpost.media/vijna/za-otsinkamy-pentahona-rf-vtratyla-v-ukraini-70-80-tysiach-soldat.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top