За загибель людей під час обстрілу Запорізької АЕС рашистів буде покарано

За захоплення Запорізької АЕС російських злочинців буде покарано відповідно до українського законодавства — CБУ повідомила про підозру чотирьом військовим окупантам з рф, які за вказівкою генерала Домбровського брали участь у захопленні ЗАЕС.

Служба безпеки України підозрює командирів батальйонних тактичних груп національної гвардії російської федерації у порушенні законів та звичаїв війни під час захоплення Запорізької АЕС. СБУ запевняє — покарання злочинців буде «енергійним».

Окупанти надали команду обстріляти із броньованої важкої військової техніки — танків та бронетранспортерів для силового захоплення споруд і об’єктів ВП «Запорізька АЕС» та міста Енергодар.

У результаті злочинних дій загинули люди, зруйновано корпуси навчально-тренувального центру, перехідні естакади до реакторних відділень енергоблоків, та інші технологічно важливі мережі та комунікації. Обстріли окупантів могли призвести то техногенної катастрофи.

Наразі слідчими СБУ трьом полковникам та одному майору збройних сил рф заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Нагадаємо, СБУ заочно підозрює російського генерала, який керував захопленням Енергодару, у порушенні законів та звичаїв війни

Служба безпеки України підозрює заступника начальника головного управління нацгвардії рф по Краснодарському краю, генерал-майора Домбровського Олексія Юрійовича, у порушенні законів та звичаїв війни.

Встановлено, що генерал-майор віддавав злочинні накази щодо захоплення споруд і об’єктів ВП «Запорізька АЕС» та самого міста Енергодар.

Як результат: загинули люди, було зруйновано корпуси навчально-тренувального центру, перехідні естакади до реакторних відділень енергоблоків, та інші технологічно важливі мережі та комунікації.

Источник: https://forpost.media/vijna/za-zahybel-liudey-pid-chas-obstrilu-zaporizkoi-aes-rashystiv-bude-pokarano.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top