Захисник подав апеляційну скаргу щодо відсторонення заступника голови Запорізької облради від роботи: рішення суду

Вчора, 7 травня, відбулося засідання по справі № 991/3444/24 заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Куценка, якого відсторонили від займаної посади на місяць.

Захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу. Заслухавши всі сторони, Апеляційна палата вирішила залишити рішення без змін:

«Апеляційну скаргу захисника підозрюваного Куценка Владислава Ігоровича на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 25 квітня 2024 року про відсторонення від посади підозрюваного Куценка Владислава Ігоровича залишити без задоволення. Ухвалу слідчого судді ВАКС від 25 квітня 2024 року залишити без змін», – оголосила рішення суддя.

Нагадаємо, 19 лютого 2024 року на передачі хабаря було викрито заступника голови Запорізької облради, його помічника і депутата. Підозрюваним загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Слідством задокументовано 4 епізоди протиправної діяльності Владислава Куценка та його однопартійця по «Батьківщині» Вячеслава Колеснікова, а саме — 4 передачі грошових коштів на загальну суму понад 650 тис. грн. Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 4 ст. 369 КК України.

За два дні було обрано запобіжні заходи до заступника голови Запорізької обласної ради, його помічника та депутата Запорізької облради Колеснікова у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення грошової застави — 3 млн грн та 1 млн грн відповідно. До помічника заступника голови застосовано цілодобовий домашній арешт.

За кілька днів на рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 3 028 000 гривень застави, визначеної як альтернативу триманню під вартою Владислава Куценка. Також під заставу вийшов В’ячеслав Колесніков.

Розслідування по цій справі продовжено.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zakhysnyk-podav-apeliatsiynu-skarhu-shchodo-vidstoronennia-zastupnyka-holovy-zaporizkoi-oblrady-vid-roboty-rishennia-sudu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top