Захоплені Бердянські заводи виробляють військове приладдя та служать укриттями для окупантів

За наявною інформацією від мешканців тимчасово окупованого міста, «Бердянські жниварки» після захоплення замість сільгосптехніки випускають протитанкові їжаки та буржуйки для армії окупанта.

Людей на підприємстві працює мало, а заробітні плати дуже низькі — в межах 5 000 — 7 000 російських рублів. Основні інженери заводу виїхали.

АЗМОЛ нічого не виробляє. Окупанти вже не перший місяць вирізають метал та обладнання. Кількість працівників мінімальна. Завод росіяни також використовують, як військову базу, адже на підприємстві — одне з найбільших діючих бомбосховищ у місті.

Бердянські ковбаси — після скорочення штату до однієї третини, продовжують виробництво продукції за співпраці з окупантами. Після переходу на російську сировину, якість продукту значно знизилась, відзначають місцеві мешканці

Завод ЗБК — єдиний напрямок продукції, яку випускає підприємство, — бетоні укріплення «зуби дракона». З урахуванням швидкості їх виробництва та якості матеріалів, іноді ці «зуби» розсипаються вже при погрузці на вантажівку.

Загалом після окупаціі Бердянська, з нього виїхали майже 90% спеціалістів інженерно-технічних напрямків, які раніше працювали на промислових підприємствах.

Більшість з них працевлаштувалась у Польщі, Німеччині, Грузії, менша частина — повернулась в Україну.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zakhopleni-berdianski-zavody-vyrobliaiut-viyskove-pryladdia-ta-sluzhat-ukryttiamy-dlia-okupantiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top