Запобігти катастрофі: що впроваджують на Запорізькій атомній електростанції

Цей захід орієнтований на попередження виникнення подій, зокрема аналогічних тим, що сталися на японській АЕС Фукусіма-1.

«Наші зобов’язання – ввести системи на всіх шести блоках в 2021 році. А по закінченні планово-попереджувального ремонту п’ятого блока – провести натурні випробування – тобто реальне скидання газового середовища через цю систему», – зазначив заступник керівника служби головного фахівця з енергетичних реакторів Сергій Шигін.

Запорізька АЕС

Наразі системи із скруберами змонтовані повністю на другому і четвертому енергоблоках. Проведено весь комплекс приймальних випробувань, оформлені усі необхідні документи, які відправлено на експертизу в Держатомрегулювання.

Подальша робота ведеться одночасно на чотирьох енергоблоках. На п’ятому і першому монтаж наближається до завершення, на третьому і шостому – триває підготовка до монтажу.

Варто зазначити, Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zapobigti-lihu-shho-vprovadzhujut-na-zaporizkij-atomnij-elektrostancii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zapobigti-lihu-shho-vprovadzhujut-na-zaporizkij-atomnij-elektrostancii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top